Leadermac Lmc - Strugarki


Producent  strugarek do drewna firma LEADERMAC od kilku lat prężnie działa na naszym rynku.

Szeroka gama maszyn wypełnia prawie każdą gałąź rodzajową w zakresie strugania.

Znajdziecie państwo w wachlarzu strugarki do wstępnej obróbki tartacznej oraz do produkcji listew ozdobnych, elementów drewna klejonego dla potrzeb meblarstwa bądź stolarki budowlanej

Najbardziej popularne serie strugarek czterostronnych do uniwersalnego zastosowania to SMARTMAC, COMPACT, PLATINUM, HYPERMAC I SPEEDMAC.

PLANERMAC pozwala na obróbkę drewna wielkowymiarowego przy zachowaniu rygorystycznego reżimu tolerancji wymiarowej. Urządzenie to pozwala na struganie elementów o szerokości w standardzie nawet do 800mm a grubości do 300mm. Urządzenie to w pełni zadowala producentów domów drewnianych oraz konstrukcji z drewna klejonego.

THUNDERMAC strugarka z posuwem o prędkości do 300 m/min. Oczywiście przy tak dużej prędkości niezbędna jest pełna automatyzacja procesu strugania i to zarówno na etapie przygotowania maszyny do pracy jak i w trakcie samego cyklu. Urządzenie to wyposażane jest z reguły w automatyczne podajniki i odbiorniki materiału, gdyż człowiek nie byłby w stanie podawać drewno w takim tempie.

Ciekawą propozycją jest również GLUEMAC który zadowoli najbardziej wymagających producentów płyty klejonej. W maszynie zastosowana jest technologia strugania bocznych powierzchni drewna (tych najważniejszych przy klejeniu) narzędziem w postaci freza o dużej średnicy pracującego powierzchnią czołową. Frezy te jednocześnie strugają lewą i prawą powierzchnię elementu co daje nam idealne klejenie.

Maszyny mogą być wyposażone w dotykowy panel kontrolno-sterujący LCD zwiększający kontrolę i jakość pracy. Rozwiązanie to pozwala na pełną weryfikację procesu strugania i lepsze planowanie produkcji.

 

VIDEO

 Info / Maszyny nowe / Maszyny używane / Oprzyrządowanie i narzędzia / Serwis / Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009. Projekt i wykonanie Artneo.pl