Urządzenia lakiernicze


Compact jest maszyną lakierniczą produkowaną przez Duńską firmę stworzoną przy wykorzystaniu najnowszych doświadczeń.  Producent firma Olsen & Strøh Automation do budowy urządzenia wykorzystała najwyższej jakości komponenty renomowanych firm.  Do obsługi maszyny służy 10cio calowy panel dotykowy oferujący dostęp do wszystkich funkcji włączając przeglądarkę internetową. Łączność z urządzeniem za pośrednictwem internetu pozwala na zdalną i bardzo szybką diagnozę sprzętu. Najnowszy skaner powierzchni zapewnia bardzo efektywne lakierowanie z ograniczeniem ubytków do minimum. Maszyna Compact ze standardowym wyposażeniem zaspokoi i zapewni wykonanie większości operacji lakierowania.

Zastosowany w maszynie system czyszczenia jest najnowszym osiągnięciem firmy i pozwala czyszczenie transportera w 95%  pozwalając w trybie ciągłym na pracę i umieszczenie nowych procesów.

System Compact Folio pozwala na wielokrotną zmianę kolorów w czasie zmiany roboczej a sam proces zmiany trwa kilka sekund.  System ten pracuje z filmem plastikowym gwarantującym 100% czystość transportera, zatem użytkownik nie musi się obawiać przebarwień powstałych z poprzedniego lakieru. Przeciętny użytkownik zaoszczędzi do 30% kosztów transportera papierowego. Ponadto nie trzeba używać rozpuszczalników do czyszczenia stołu w trakcie pracy.

Zakup nowego urządzenia lakierniczego łączy się zawsze z dużym ryzykiem lecz można je zredukować do minimum stosując urządzenie Compact. Maszyna zbudowana jest z wykorzystaniem komponentów  najbardziej znanych na rynku. Maszyna dostarczana jest jako urządzenie zmontowane zatem instalacja nie przysparza żadnych trudności. Do obsługi lakierni nie wymagana jest specjalistyczna wiedza.

Ponadto gdy doda się do tego jeszcze atrakcyjną cenę to towar wart jest rozwagi.

Automat lakierniczy Robopaint CompaktInfo / Maszyny nowe / Maszyny używane / Oprzyrządowanie i narzędzia / Serwis / Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009. Projekt i wykonanie Artneo.pl